BIS Gwarancja Serwisowa

Jeszcze więcej spokoju

Dla kogo
BIS Gwarancja Serwisowa jest przeznaczona dla samochodów marki Toyota, kupionych w sieci Autoryzowanych Salonów Toyoty na terenie Polski, których wiek nie przekracza 3 lat, a przebieg jest nie większy niż 100 000 km (będących w okresie podstawowej Gwarancji Producenta). Ubezpieczenie zaczyna obowiązywać w dzień po wygaśnięciu podstawowej Gwarancji Producenta. Warunki programu BIS GWARANCJA SERWISOWA zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia (OWU).

BIS Gwarancja Serwisowa - Logo

To dodatkowa ochrona, która zapewnia nawet do 5 lat spokoju w drodze

BIS Gwarancja Serwisowa - Nawet do 5 lat ochrony
Oferta
Uczestnictwo w programie BIS Gwarancja Serwisowa w praktyce oznacza dla Ciebie:

  • – brak kosztów napraw samochodu powstałych w wyniku awarii elementów lub podzespołów po wygaśnięciu podstawowej Gwarancji Producenta (zgodnie z OWU),
  • – szeroki zakres prac objętych programem,
  • – szeroki zakres pomocy drogowej Assistance wraz z holowaniem i noclegiem,
  • – wyższą cenę ubezpieczonego pojazdu na rynku wtórnym,
  • – sprawną i szybką obsługę w sieci Autoryzowanych Serwisów Toyoty,
  • – zastosowanie do naprawy oryginalnych części zamiennych Toyoty,
  • – 12- lub 24-miesięczną ochronę pojazdu,
  • – ochronę bez limitu przejechanych kilometrów na terytorium Unii Europejskiej oraz Szwajcarii,
  • – bardzo atrakcyjne finansowanie polisy BIS Gwarancja Serwisowa przez Toyota Bank Polska w formie kredytu przy zakupie nowego auta lub w programie ComfortPay.

Comfort Pay bez oprocentowania: RRSO 0%
Comfort Pay z oprocentowaniem: RRSO 17,08%

BIS Gwarancja Serwisowa to najszerszy zakres ochrony obejmujący:

  • - mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne podzespoły pojazdu.

Ochrona dotyczy zarówno silnika wraz z układem przeniesienia napędu, jak i układów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu.
Uczestnicząc w programie BIS Gwarancja Serwisowa, nabywasz prawo do korzystania z profesjonalnej pomocy drogowej Assistance, w ramach której zapewniamy nie tylko holowanie, ale także hotel.

Ciekawostki

Wysoka jakość i idealne dopasowanie Wysoka jakość i idealne dopasowanie Poznaj ofertę filtrów klimatyzacji Toyoty Oryginalne klocki hamulcowe Oryginalne klocki hamulcowe Zatrzymuj się tam, gdzie chcesz Wymiana oleju z filtrem oleju Wymiana oleju z filtrem oleju Ciesz się niezawodnością swojej Toyoty Karta ratownicza w samochodzie Karta ratownicza w samochodzie Dodatkowa pomoc dla służb ratowniczych Wymiana opon bez wychodzenia z samochodu Wymiana opon bez wychodzenia z samochodu Nowa usługa wybranych Stacji Dilerskich Toyoty Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Serwis Toyoty pozostaje do dyspozycji Sprawdź usługę door to door Opony wielosezonowe Opony wielosezonowe Czy warto je kupić? Podatek od zakupu samochodu Podatek od zakupu samochodu Dowiedz się więcej Toyota z kolejnym wyróżnieniem Toyota z kolejnym wyróżnieniem Najlepszy Autoryzowany Serwis 2020 Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Skontaktuj się z Dilerem