1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Kupiłeś u nas nowy samochód i chciałbyś zabezpieczyć jego nieskazitelny wygląd?

U nas kompleksowo możesz zadbać oto, aby samochód dłużej wyglądał jak z salonu!

Oferujemy nałożenie na lakier wysokiej jakości ceramikę, która odświeży Państwa samochód i zabezpieczy go przed zarysowaniami, a nawet mikropęknięciami.Powłoki ceramiczne, to dużo więcej niż tradycyjne zabezpieczenie powierzchni za pomocą wosków czy past.

Ceramiczna ochrona jest trwałym związaniem aplikowanego środka z powierzchnią. W efekcie powstaje dodatkowa warstwa, tzw. nano powłoka, o dużo większej niż zabezpieczana powierzchnia twardości, połysku i hydrofobowości.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru jest rozwiązaniem zalecanym dla pojazdów nowych, jak również używanych, z połyskiem, matowych i satynowych. W każdym przypadku powłoka chroni lakier i zachowuje jego piękno na długi czas.

Warto pamiętać, że powłoka ceramiczna to inwestycja, która oprócz zachowania pięknego wyglądu pojazdu, ułatwia jego bieżącą pielęgnację i podnosi wartość w przypadku sprzedaży.

Dlatego, dla naszych klientów oferujemy nałożenie na lakier wysokiej jakości ceramikę, która odświeży samochód i zabezpieczy go na dłuższy czas co pozwoli cieszyć się Państwu pięknym samochodem.

 

Chcesz wycenić usługę, lub dowiedzieć się więcej?

                                                                                                                                                             

Odwiedź nas   Czechowice-Dziedzice, ul. Świerkowicka 26
Zadzwoń   33 506 65 50
Napisz   klient@toyotabielsko.pl

W wiadomości prosimy podać model Twojego samochodu.