Oferta specjalna

Nowa Toyota Prius

Wyznacza standardy

Niezawodna technologia hybrydowa

Doskonały silnik o pojemności 1.8 litra pozwala na płynną i responsywną jazdę. Auto samo ładuje akumulatory w trakcie jazdy, umożliwiając poruszania się wyłącznie przy użyciu energii elektrycznej nawet do 80% czasu jazdy. Ma to swoje odzwierciedlenie w bardzo niskim zużyciu paliwa, które wynosi średnio od 3,4–3,6 l/100 km.

Poznaj wszystkie oblicza Toyoty Prius

Toyota Prius Hybrid

Legendarna

Historia sukcesu Toyoty Prius sięga 1997 roku, kiedy światło dzienne ujrzała pierwsza generacja modelu. Od tamtej pory Prius stał się ikoną ekologicznej i oszczędnej jazdy, znajdując ponad 4,5 miliona nabywców na całym świecie.

Toyota Prius Hybrid

Dopracowana

Najnowsza generacja Toyoty Prius została wyposażona w udoskonalony układ hybrydowy, który oferuje jeszcze więcej korzyści: wspaniałe wrażenia z jazdy, niezrównaną oszczędność paliwa i odważny design na zewnątrz i w środku.

Toyota Prius Hybrid

Innowacyjna

Charakterystyczna i aerodynamiczna sylwetka z nisko położonym środkiem ciężkości podkreśla wyjątkową moc drzemiącą pod maską. Każdy szczegół – od eleganckich przednich lamp w technologii LED przez zdecydowane linie nadwozia po pionowe tylne lampy zespolone – został zaprojektowany tak, aby zminimalizować opór powietrza.

Galeria