Toyota Mirai Nowa era w motoryzacji
Nowa era w motoryzacji

Wszystko wskazuje na to, że znajdujemy się w punkcie zwrotnym w historii motoryzacji. Tylko od nas zależy, czy sprawimy, że świat stanie się bezpieczniejszy, czystszy i bardziej przyjazny dla nas i wszystkich przyszłych pokoleń. Mirai – pierwszy tak masowo produkowany samochód na wodór – wyznacza drogę rozwoju. Oferuje zasięg 550 kilometrów, możliwość zatankowania do pełna w niecałe cztery minuty i zerową emisję spalin. Przypatrz się dobrze, tak wygląda przyszłość.

 
 
Czysta energia

Toyota Mirai jest napędzana energią elektryczną, która powstaje z reakcji wodoru z tlenem. Jedynym efektem ubocznym tej reakcji jest para wodna. Nowoczesne i superwydajne ogniwa paliwowe zostały umieszczone pod podłogą auta zapewniając, oprócz wyjątkowej ekologiczności, także komfort i doskonałe właściwości jezdne auta.

Komfort jazdy

Toyota Mirai nie idzie na kompromis także jeśli chodzi o wygodę pasażerów i właściwości jezdne. Silnik elektryczny jest cichy, oszczędny i dynamiczny, oferuje maksymalny moment obrotowy w każdym etapie jazdy. Doskonale wygłuszone wnętrze jest nowoczesne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Umieszczenie komponentów napędu pod podłogą auta pozwoliło powiększyć przestrzeń dla pasażerów i obniżyć środek ciężkości. Sztywne nadwozie sprawia, że auto prowadzi się precyzyjnie w każdych warunkach.

 
Toyota Mirai Nowa era w motoryzacji
Mirai Galeria
Toyota Mirai Nowa era w motoryzacji
Toyota Mirai dane techniczne

Już wkrótce.

Toyota Mirai Nowa era w motoryzacji
Konfigurator

W celu skorzystania z konfiguratora zapraszamy na stronę Toyota Motor Poland.
Po skonfigurowaniu auta, zapraszamy ponownie na naszą stronę.

Przejdź do konfiguratora
Toyota Mirai Nowa era w motoryzacji
ul. Świerkowicka 26, 43-502 Czechowice Dziedzice
Fax: 33/506-65-99

Partnerzy Carolina Car Company

Copyright © 2020 - Carolina Car Company -

Carolina Toyota Bielsko