Wideorozmowa z doradcą
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd - jesteśmy otwarci

Toyota PROACE CITY Electric – już w polskich salonach

Ceny od 137 900 zł netto

2022-04-05

W Polsce debiutuje elektryczne auto dostawcze PROACE CITY Electric. Jest to kompaktowy furgon o zasięgu na jednym ładowaniu średnio do 260 km (wg WLTP) i uciągu do 750 kg. Wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 50 kWh pojazd zosta objęty gwarancją E-PRO na 3 lata bez limitu kilometrów.

Elektryczny napęd z zasięgiem do 260 km

Do średniej wielkości vana PROACE Electric w ofercie Toyoty w Polsce dołącza kompaktowy, dostawczy furgon PROACE CITY Electric. Samochód otrzymał ten sam co większy model silnik o mocy 136 KM i momencie obrotowym 260 Nm oraz baterię trakcyjną o pojemności 50 kWh. Średni zasięg na jednym tankowaniu wynosi do 260 km wg WLTP. Pojazd jest objęty gwarancją E-PRO na 3 lata bez limitu kilometrów.

Bezemisyjny PROACE CITY Electric jest dostępny w 2 odmianach nadwozia i 2 wersjach wyposażenia – Active i Comfort. Nadwozie Standard ma 4,4 m długości i zapewnia do 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej. Wersja Long mierzy 4,7 m i mieści do 3,9 m3 ładunku. Bez względu na rodzaj nadwozia PROACE CITY Electric może pociągnąć przyczepę o masie 750 kg, a w jego kabinie mieszczą się 3 osoby.

Ceny i wersje wyposażenia

Podstawowa wersja Active została wyposażona m.in. w manualną klimatyzację, radio z USB, Bluetooth® i zestawem głośnomówiącym, komfortowy fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz trzymiejscową kanapę z systemem Smart Cargo (właz otwierany w przegrodzie).

Nowa Toyota PROACE CITY Electric już w polskich salonach

Bezpieczeństwo i wygodę prowadzenia zwiększa tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystent ruszania ze wzniesienia (HAC), system monitorowania ciśnienia w oponach, czujnik zmierzchu oraz system powiadamiania ratunkowego (eCall), który wzywa służby ratunkowe w razie wypadku. W standardzie są także elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne oraz elektryczne szyby z przodu.

PROACE CITY Electric Active kosztuje od 137 900 zł netto.

Wyższą wersję Comfort wyposażono w system multimedialny Toyota PRO-Touch z kolorowym ekranem dotykowym 8" z obsługą Apple CarPlay* i Android Auto™, wyświetlacz LCD 10", a także przednie i tylne czujniki parkowania wraz z kamerą cofania 180°, dwustrefową klimatyzację automatyczną i system bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk).

Do standardowego wyposażenia wersji Comfort należy także wizualizacja otoczenia z tyłu i z boku pojazdu na ekranie w miejscu lusterka wstecznego z kamer zamontowanych nad tylnymi drzwiami i w lusterku bocznym. System ten w modelu PROACE CITY z napędem spalinowym jest dostępny tylko w pakiecie.

Nowa Toyota PROACE CITY Electric już w polskich salonach

Wersja Comfort jest też wyposażona w systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, w tym:
• układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS),
• układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA),
• układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości (RSA),
• aktywny tempomat (ACC).

PROACE CITY Electric Comfort kosztuje od 163 000 zł netto.

Bezemisyjną Toyotę PROACE CITY Electric można kupić wraz z ładowarką ścienną Wallbox Home w cenie 2920 zł netto oraz wyposażyć ją w inne akcesoria, w tym zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej i bagażnik dachowy.

* Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Dowiedz się więcej

10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 17,5-krotny wzrost sprzedaży Wymienny kartridż wodorowy Wymienny kartridż wodorowy Zobacz nowe rozwiązanie Toyoty i Woven Planet GR Corolla Morizo Edition GR Corolla Morizo Edition Poznaj nową wersję limitowaną Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Dane portalu focus2move.com Toyota na czele rynku Toyota na czele rynku Wyniki rejestracji w maju 2022 Zarezerwuj nową Corollę Cross Zarezerwuj nową Corollę Cross Wybierz wersję specjalną Premiere Edition Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Powstanie nowy dostawczy van GR SPORT GR SPORT Najpopularniejsza wersja Toyoty C-HR Toyota Corolla Hybrid Toyota Corolla Hybrid Oficjalny samochód Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów SUV z napędem AWD-i 10 sedanów Mirai dla Maximator Hydrogen 10 sedanów Mirai dla Maximator Hydrogen Dowiedz się więcej 5 modeli Toyoty w top 10 polskiego rynku 5 modeli Toyoty w top 10 polskiego rynku Dane z kwietnia 2022 roku